חדר כושר פרטי VIP

sam-moqadam-Z4Q9KHw9ofE-unsplash

אימונים ברמה אחרת

כולנו מבינים שפעילות גופנית לגווניה הרבים חשובה לבריאותנו הפיזית והמנטלית, אבל גם צריך להבין שהגוף לא סלחן. פעילות ספורט לא נכונה יכולה להזיק לנו מאוד ולפגוע בתפקוד היום יומי שלנו בצורה משמעותית.

ייעול ושיפור התפקוד של כל אחת מהמערכות החיוניות בגופנו יחד עם היכולת המנטלית הוא הבסיס להכול! יש להבין שהכול מחובר להכול, שמערכות הגוף מחוברות יחדיו ולא ניתן להפריד ביניהן. המפתח להצלחה, זו עבודה ממוקדת על כל אחד מהמערכות, אחרת זה נועד לכישלון.

שרות האימון VIP אותו אנו מציעים מאפשר בניית תכנית אימונים אישית לכל אחד מן המטופלים, בהתאם ליכולותיו, מגבלותיו ואורח החיים של המטופלים.

הפעילות החדר הכושר, המינונים והמתווה הכללי של תוכנית האימונים המלאה (מהקל לכבד) מותאמים לכול מתאמן בהתאם למצבו בריאותי, הפיזי והמנטלי וכוללים ההכרות / ראיון אישי, מילוי שאלון אישי והבאת כול האישורים הרפואיים הנדרשים.

תכנית האימונים תותאם על ידי עופר לקסמן בהתאם לתוצאות הבדיקות הרפואיות, מדידות שנערכות במקום, תוך תשומת לב בשגרת החיים של המטופל.

לאחר בניית תוכנית האימון, המטופל יעבור הדרכה אישית בחדר כושר, ילמד כיצד לבצע את התרגילים בתכנית האימונים באופן נכון ובטוח לצורך השגת תוצאות אופטימאליות.

חדר הכושר VIP נותן מענה הולם ומקצועי למצבים בריאותיים שונים ומגוונים וכל זאת בליווי מאמן כושר אישי להשגת אחת מהמטרות הבאות:

👈 ירידה או שמירה על משקל תקין.

👈 שיקום מהיר לאחר ניתוח לקיצור בקיבה.

👈 עיצוב ויחטוב הגוף.

👈 שיקום ממחלות כגון סוכרת, יתר לחץ דם ועוד.

👈 אימון ילדים ונוער הסובלים ממשקל עודף.

👈 טיפול ושיקום בעיות אורטופדיות כגון כאבי גב, ברכיים ומוגבלויות אחרות – בהתאם ליעוץ וליווי אורטופדי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים ל BariLifestyle מבית OLfitness

×