ייעוץ לאורח חיים בריא

20210327_092108

הרעיון מאחורי BariLifestyle

בשיטת BariLifestyle אנו נלמד איך הכול מתחבר, איך הכול עובד ואיך אנו יוצאים מאותם לופים (מלכודים) שהביאו אותנו למצב הנוכחי. השיטה עובדת על ידי בניית הרגלים בצעדים קטנים ומבוקרים ולכן השיטה מספקת תוצאות ויציבות לאורך זמן.

בשיטה אנו מנגישים את כול החלקים החשובים בצורה מבוקרת כך שזה לא מכניס אתכם לחרדות. כול התהליך להצלחה מתבסס על הכלה, הבנה ויישום.

התוכנית הינה רב תחומית הכוללת את כול המרכיבים הדרושים כדי להצליח בתהליך, הכוללים העשרת ידע בתחומים כגון בתזונה (מה לאכול, מתי לאכול, כמויות והרכבים), פעילות גופנית (סוגי פעילות גופנית, עצימות, אילו תרגילים לבצע ואיך לבצע נכון), הצטרפות לקבוצת תמיכה, מפגשי מעקב, ותמיכה שוטפת ועוד.

שיטת BariLifestyle  בנויה משני מרכיבי יסוד שהם הבסיס להצלחת התהליך: החלק המנטלי והחלק הפיזיולוגי. חשוב להבין שתהליך נכון הוא לא רק חיצוני, אלא בראש ובראשונה מתחיל מבפנים – הכול מחובר!

ייעול ושיפור התפקוד של כל אחת מהמערכות החיוניות בגופנו יחד עם היכולת המנטלית הוא הבסיס להכול! יש להבין שהכול מחובר להכול, שמערכות הגוף מחוברות יחדיו ולא ניתן להפריד ביניהן. המפתח להצלחה, זו עבודה ממוקדת על כל אחד מהמערכות, אחרת זה נועד לכישלון.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - מדע הבריאות.

× דברו איתי