Scroll Top

קורס אונליין
‘קצר ולעניין’

הדרך הנכונה לחזרה לשגרת החיים לאחר ניתוח לקיצור קיבה

“כאשר מדע, ידע וניסיון חיים מחברים”

“בריאות היא מצב של הרמוניה מלאה של הגוף, הנפש והרוח. כאשר אדם משוחרר ממוגבלות פיזית והסחות דעת נפשיות, שערי הנשמה נפתחים”

 (B. K. S. Iyengar)   
20230722_083033_0006

לרבים שינוי לאורח החיים בריא עבור אלה שעברו את הניתוח לקיצור קיבה או עבור אלה שמתמודדים עם משקל יתר, זו משימה לא פשוטה כלל.
רבים מתמודדים עם אתגרים מנטליים שמקשים על החזרה לשגרת החיים והופכים את תהליך לקשה.

בחלוף השנים שאני מטפל ומלווה מנותחי קיצור קיבה ואנשים הסובלים בעיות משקל, אני בוודאות יכול להגיד לכם מה הוא הגורם מספר אחד להצלחה בשינוי – חשיבה חיובית ומוטיבציה.

ניתוח לקיצור קיבה או ירידה משמעותית במשקל הם הליכים מורכבים המשלבים שינויים קוגניטיביים, התנהגותיים ופיזיולוגיים משמעותיים. לא מדובר רק בירידה במשקל או טרנספורמציה במראה החיצוני. כדי להצליח דרוש תשומת לב גבוהה להרגלי האכילה, צריכת מרכיבי תזונה עשירים, שילוב פעילות גופנית סדירה ומותאמת למצב הרפואי והגופני שלכם ומעקב קבוע עם אנשי מקצוע.

אין זה חדש שתזונה בריאה ופעילות גופנית סדירה הם המפתח לחיים בריאים, אבל יחד עם זאת עלינו לדעת איך לעשות זאת בצורה נכונה כך שלא יופעלו טריגרים שיכולים להחזיר אתכם אחורה. אחרי הניתוח לקיצור קיבה, הגוף מתחיל לרדת במשקל בקצב מהיר מאוד, וחשוב לדעת איך לנצל את זמן הירידה במשקל בצורה נכונה כדי לעצב נכון את המחשבה ואת הרגש, בהתאם.

לא כל פעילות גופנית או תזונה מסוימת מתאימה לכולם, לא בהיבט הפיזיולוגי, לא בהיבט הבריאותי ולא בהיבט המנטלי. למעשה התנהלות לא נכונה, התאמה שגויה של תכנית אימון או ביצוע אימון בצורה שגויה, יכולים לגרום פציעות וסבל רב למתאמן. לפעמים שינויים כאלה יכולים להגביר את רמות הלחץ , מה שיכול להוביל למצוקה רגשית ודיכאון.

מצב תודעתי חיובי (Positive MINDSET) אצל אלה שעברו את הניתוח לקיצור קיבה ידוע כגורם משפיע חיובי על ההחלמה, מסייע בהסתגלות לאורח חיים החדש ושמירה ארוכת טווח על המשקל.

בעזרת ייעוץ טיפול נכון, ניתן להגיע לשיפורים משמעותיים בבריאות ובאיכות החיים.

כדי להצליח עלינו לדעת כיצד לאמן את עצמנו נכון, לאמן את הגוף והנפש להגיע לאיזון.

20230726_115540_0002

נעים להכיר, אנו אתי עופר לקסמן, וגם אנו עברנו את הניתוח לקיצור קיבה בתחילת 2017 ומאז החיים השתנו לנו לחלוטין.

🏠 יחד, הקמנו מרכז בריאות בוטיק ייחודי המספק מעטפת שירותים מלאה ומקיפה עבור אלה הסובלים מבעיות משקל ובריאות, אלה הבוחנים את עניין הניתוח לקיצור קיבה, או שעברו את הניתוח לקיצור קיבה ומעוניינים להצליח ולשמר את התוצאות לשנים רבות. פעילות הכוללת בין היתר:
🧠 תמיכה והעצמה רגשית ושיפור יכולת המסוגלות.
🩺 ייעוץ וליווי רפואי, בדיקות ומעקב רפואי.
🍅 ליווי וייעוץ תזונתי.
🏃 ליווי ומסלולי אימון ייחודים.
📝 סדנאות וקורסי העשרה.
📒 הוצאנו לאור ספר ומדריך דיגיטלי.
📱פיתחנו אפליקציה ייחודית בשם BariLifestyle המיועדת לאוכלוסיית מנותחי קיצור קיבה.

מה שמבדל אותנו הוא עצם העניין שאנו באמת מבינים את הקושי…
🚨אנו מבינים היטב מה זה לרצות להיות בריאים ומלאי אנרגיה,
🚨אנו מכירים היטב מה זה שלא מצליחים להגיד “לא” לאוכל,
🚨אנו יודעים עד כמה זה מתסכל לראות את השאר מצליחים.

אנו מאמינים שההשמנה היא התוצאה של חוסר איזונים הקשורים להיבטים המנטליים והפיזיולוגיים שלנו. הגוף מתקשר איתנו כל הזמן, אבל לרוב אנו לא מבינים את הרמזים ופשוט מתעלמים במקום לתת מענה – והתוצאה היא מחלות פיזיולוגיות, מחלות נפשיות ועד מוות.

כדי להצליח, צריך לדעת לייצר את האיזון הנכון בין הגוף לנפש.

💡 מה שמייחד אותנו מהשאר זו שיטת BariLifestyle™ Mental-Fitness. מדובר בשיטה המבוססת על עקרונות הלמידה – הבנה – מחויבות.

שיטה שדרכה תוכלו לראשונה לבסס טכניקות לעיצוב תבניות התנהגות בתוך מרוץ החיים בצורה שקלה ליישום. מה שהופך את השיטה להצלחה זה השילוב הנכון בין תאוריה לפרקטיקה, והאיזון בין החלק המנטלי לחלק הפיזיולוגי.

אם אתם רוצים להפוך את התהליך לסיפור הצלחה אל תבזבזו זמן, העתיד הבריאותי שלכם נמצא בידיים שלכם וזה הזמן לעשות את השינוי.

20230726_115540_0001

בשיטה הייחודית אצלנו השינוי מגיע מתרגול רוטינות חדשות, ואצלנו השינוי מגיע מתנועה! זאת הסיבה שהשיטה הייחודית שלנו עובדת! היא עוזרת להטמיע את השינוי בדרך שהכי מתאימה עבורכם כדי להתקדם לעבר היעדים שתקבעו, בהדרגה, בחוכמה וביעילות.

שיטת BariLifestyle® Mental-Fitnenss שפותחה מתוך צורך אישי, מאפשרת לעצב התנהגות ולבנות הרגלים חדשים שאיתם אפשר לנהל אורח חיים בריא ותקין לשנים רבות.

שיטת BariLifestyle Mental-Fitness בנויה על שלושה יסודות : חינוך, ידע, יישום ח . י . י

אנו מאמינים שהכול מתחיל ומסתיים בידע. צריך למצות ולזקק את הידע הנכון התפור למידות שלכם (מצבכם הבריאותי, אורח החיים שלכם ועוד) ולמצוא את הדרך הנכונה והטובה עבורכם כדי שהשינוי יהיה אפקטיבי ויחזיק לאורך שנים.

כדי להביא לשינוי יש לשלב בין שני מרכיבי יסוד שהם הבסיס להצלחה: החלק המנטלי והחלק הפיזיולוגי. חשוב להבין שתהליך נכון הוא לא רק חיצוני, אלא בראש ובראשונה מתחיל מבפנים – הכול מחובר! מהניסיון האישי שלנו, מהתהליך שעברתנו, וכמובן מהניסיון המקצועי שלנו כמאמנים ומטפלים, אני יודעים שבשביל לשנות התנהגות והרגלים, לא מספיק רק שינוי התנהגותי אלא גם מחשבתי. אם לא נדע איך להגיע לאיזון, לא נגיע רחוק!

ייעול התפקוד הפיזיולוגי ושיפור של כל אחת מהמערכות החיוניות בגופנו יחד עם היכולת המנטלית הוא הבסיס! יש להבין שהכול מחובר להכול, מערכות הגוף מחוברות יחדיו ולא ניתן להפריד ביניהן. המפתח להצלחה, זו עבודה ממוקדת על כל אחד מהמערכות, אחרת זה נועד לכישלון.

בשיטה שלנו לא חייבים לסבול ולא צריך לעשות ויתורים גדולים, והכי חשוב…כל אחד יכול לעשות זאת ולעבור את התהליך בצורה קלה.

בשיטה עובדים על כלל המערכות בגוף וזאת על ידי יצירת גירויים פיזיולוגים שיוצרים גירוים מנטליים. השיטה עובדת על ידי בניית הרגלים בצעדים קטנים ומבוקרים ולכן השיטה מספקת תוצאות ויציבות לאורך זמן.

🎯 הכול סובב סביב נושא אחד- בניית הרגלים חדשים ובריאים בתוך מירוץ החיים, שיביאו אתכם להיות יותר בריאים, יותר מאושרים, ויותר מלאי אנרגיה.

התהליך אצלנו הוא לא תהליך רגיל, זה לא עוד אימון בחדר כושר או תהליך ירידה במשקל אצל דיאטנית!
אצלנו אין את המושג דיאטה , אבל כן יש את המושג “אורח חיים בריא ומאוזן” .

🎯 המטרה בשיטה היא להגיע לאיזון. לאזן את מנגנוני הרעב והשובע בגוף, ליעל את מנגנון חילוף החומרים, שיפור טווח התנועה, יציבות, וחיזוק מערכת השרירים ההיקפית.

💡 עיקרי השיטה:

✅ הסרה של הגורמים הבעייתים על ידי למידה, העשרה והבנה. אנו ננפץ מיתוסים ומחסומים מנטליים ופיזיולוגיים.

✅ החלפה של הרגלים שגויים בשגרת החיים היום יומית על ידי תירגול והבנה, הכנסת מודעות לשינוי שיכול לבוא רק מעצמנו. השינוי מגיע מתרגול רוטינות חדשות ואצלנו השינוי מגיע מתנועה! הרעיון שאנו עובדים על כלל המערכות בגוף על ידי יצירת גירויים פיזיולוגים היוצרים גירוים מנטלים.

✅ שיקום, אחד הדברים החשובים הוא להבין את מה שניסיתם בעבר ואיפה הכשלים והחוזקות שלכם. אנו נעצים את החוזקות שלכם ונעלים את החסמים שיכולים לבלבל אותכם ולמנוע התקדמות.

זו באמת הזדמנות מדהימה להעשיר את הידע שלכם דרך שיטת BariLifestyle® – שהיא מתנה לחיים.

לקחת שליטה על הביראות שלכם

הזדמנות להכיר את עצמכם בצורה שונה

יחס אישי לאורך כל הקורס

פרקטיקה מהמפגש הראשון!

20230726_115540_0000

בקורס אנו נלמד אתכם להטמיע הרגלים בריאים ולפעול לשלומות בריאותית (Well-Being) בתוך מירוץ החיים. אנו נעמיק לכם את היכולת לעצב ולבנות אורח חיים בריא במכלול ההיבטים של הגוף שיובילו לבריאות ושמירה על המשקל, כדוגמת תזונה מאוזנת, פעילות גופנית נכונה ובטוחה, קידום בריאות (מניעת מחלות), מניעת השמנה, שמירה על היגיינה אישית, חיזוק הדימוי העצמי, טיפוח הגוף.

כבר במפגש הראשון אתם תתחילו להיות מקצוענים ובעלי הידע הנדרש כדי להבין איך עושים זאת נכון,

👈 בלי לחץ,
👈 בלי רעיונות משוגעים,
👈 משתלב נהדר באורח החיים,
👈 ומבלי להיות תלויים בקצב של אחרים.
👈 קורס ייחודי שמותאם לאורח החיים המודרני

קורס של 3 חודשים, 12 מפגשים שבועיים.

💡 במסגרת התוכנית, נצרף אתכם לקבוצת WhatsApp לליווי צמוד לאורך הדרך במטרה לספק תמיכה, מענה על שאלות, ויצירת שיתוף מידע בין החברים בקבוצה ללא עלות נוספת.

 • בקורס אנו משלבים חלק עיוני וחלק מעשי שיוצר שילוב מנצח של ידע, פרקטיקה, אימון והתנסות.
 • תכנית העשרה מקיפה שבמסגרתה נתרכז בתחומים הרלוונטיים לבריאות הגוף, העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וארגז כלים רחב שיתנו לך את היכולת להמשיך בתהליך בצורה עצמאית ובטוחה.
 • בקורס נסקור מה הם ההשפעות הפיזיולוגיות והמנטליות שחלים על המטופל לאחר הניתוח וכיצד מטפלים.
 • בקורס נלמד על תזונה בשלבים השונים שלאחר הניתוח וכיצד זה משפיע על תוכנית האימונים.
 • בקורס נלמד איך לבנות תוכנית אימונים שמתאימה לשלבים השונים שלאחר הניתוח מבלי לגרום לנזק לגוף.
 • בקורס נתרגל הלכה למעשה שיטות אימון שמתאימות בפרקי זמן שונים מהניתוח.
 • בטיחות ונקודות אזהרה. דגש רב ניתן במהלך הקורס על רמת בטיחות גבוהה תוך מתן ביטחון למטפל.

אנו כאן יחד כדי להוביל שינוי!

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ואנו נחזור אלייכם בהקדם האפשרי
או התקשרו 052-6369991/2

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
  ×

  ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - מדע הבריאות.

  × דברו איתי