Scroll Top

העידן החדש

karthik-garikapati-oBbTc1VoT-0-unsplash

העידן החדש הביא איתו ביטחון ושפע.

בעניין תזונה ובריאות, רובנו לא מסוגלים לומר “לא” לאוכל וזה משפיע לרעה על הבחירות שלנו האוכל ובחיים בכלל.

בניגוד לעבר, אבותינו חיו במצב של הישרדות, היום אנו לא חוששים שנמר ירדוף אחרינו וינסה לטרוף אותנו או אנו צריכים לקום בבוקר ולצאת לצוד או ללקט את מזוננו.

יחד עם זאת יש להבין שדפוסי התנהגות אלה הם אוטומטים ומושרשים אצלנו במוח. אולי האתגרים שלנו השתנו אבל הבסיס המושרש בקוד ההתנהגותי שלנו לא השתנה.

דיאטות, ניתוחים בריאטריים ואפילו זריקות – יכולים לסייע ברווחת הבריאות והורדת המשקל לתקופה מסויימת, עם זאת, אנו עדים לכך שבשנים האחרונות ההשמנה בקרב האוכלוסייה רק הולכת וגדלה.

רק אימון ותרגול של המוח יביא לשינוי האמיתי, עמוק ותמידי.

הסיבות לכישלון

vinicius-marques-SF-0G_8QiXk-unsplash

לדעתי האישית, הכול קשור בהבנה ובידע הקיים אצל רובנו.

ברוב המקרים אנשים לא מקבלים הסברים אודות חשיבות שמירת אורח חיים בריא, משמעות וחשיבות הפעילות הגופנית בכלל ובחדר כושר בפרט והשילוב הנכון של התזונה בחיים בכלל.

1. המנותח לא מקבל הסברים אודות השינויים שמתחוללים בגופו בכול הקשור לתהליכים אנטומים, מטבוליים, פיזיולוגים ומנטליים שהוא עובר בזמן שינוי אורחות חייו.
2. המתאמנים לא מקבלים הסבר מקיף על התרגילים והדרך הנכונה לבצע אותם, מה שחושף אותם לסיכונים ופציעות, כאבים ועייפות מתמשכת שפוגעת בתפקודם היום-יומי, מה שגורם למטופל לחדול מפעילות לחלוטין.

חישוב מסלול מחדש

roger-bradshaw-1PPoNhMzAmY-unsplash

זה נכון שתזונה בריאה ופעילות גופנית סדירה הם המפתח לחיים בריאים, אבל יחד עם זאת עלינו לדעת איך לעשות את השינוי בצורה נכונה כך שלא נפעיל טריגרים שיחזירו אותנו לנקודת ההתחלה.

עלינו לדעת כיצד לחשב את מסלול החיים מחדש, מסלול שבו אנו לוקחים שליטה ויכולים לעשות זאת בקלות והכי חשוב לאורך שנים.

לא כל פעילות גופנית או תזונה מסויימת מתאימה לכולם, לא בהיבט הפיזיולוגי, לא בהיבט הבריאותי ולא בהיבט המנטלי.

למעשה התנהלות לא נכונה, התאמה שגויה של תכנית אימון או ביצוע אימון בצורה שגויה, יכולים לגרום פציעות וסבל רב למתאמן.

הייחודיות שלנו

גישה שונה

FlyerMaker_30102020_120803

השיטה הייחודית מאפשרת לשלב בין פעילות גופנית מותאמת אישית יחד עם פריצת חסמים רגשיים ובניית בטחון עצמי, כדי להגיע לשינוי הדרגתי ובטוח באורח החיים.

שיטת BariLifestyle שפותחה מתוך צורך אישי, מאפשרת לבנות ולעצב התנהגות והרגלים חדשים שאיתם אפשר לנהל אורח חיים בריא ותקין לשנים רבות. תזונה מאוזנת ובריאה, שיפור מנגנון חילוף החומרים בגוף, שיפור היציבות, שיפור טווח התנועה ועוד.

אצלנו תמצאו תוכניות מקיפות שבמסגרתם אתם מקבלים ערכים מוספים כגון העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וארגז כלים רחב, שיתנו לכם את היכולת להמשיך בתהליך בצורה עצמאית ובטוחה.

המטרה בתוכניות הם:

 • לאזן את מנגנוני הרעב והשובע.
 • לשפר את מנגנון חילוף החומרים.
 • שיפור טווח התנועה, יציבות, וחיזוק מערכת השרירים.

סוד ההצלחה שלנו

PhotoRoom-20210913_100203

התהליך אצלנו הוא לא תהליך רגיל, זה לא עוד אימון בחדר כושר או תהליך ירידה במשקל אצל דיאטנית!
אצלנו אין את המושג דיאטה , אבל כן יש את המושג “אורח חיים בריא ומאוזן” .

המטרה בשיטה היא להגיע לאיזון מטבולי ופיזיולוגי. לאזן את מנגנוני הרעב והשובע בגוף, ליעל את מנגנון חילוף החומרים, שיפור טווח התנועה, יציבות, וחיזוק מערכת השרירים ההיקפית.

עיקרי השיטה:

1️⃣ הסרה של הגורמים הבעייתים על ידי למידה, העשרה והבנה. אנו ננפץ מיתוסים ומחסומים מנטליים ופיזיולוגיים.

2️⃣ החלפה של הרגלים שגויים בשגרת החיים היום יומית על ידי תירגול והבנה, הכנסת מודעות לשינוי שיכול לבוא רק מעצמנו. השינוי מגיע מתרגול רוטינות חדשות ואצלנו השינוי מגיע מתנועה! הרעיון שאנו עובדים על כלל המערכות בגוף על ידי יצירת גירויים פיזיולוגים היוצרים גירוים מנטלים.

3️⃣שיקום, אחד הדברים החשובים הוא להבין את מה שניסיתם בעבר ואיפה הכשלים והחוזקות שלכם. אנו נעצים את החוזקות שלכם ונעלים את החסמים שיכולים לבלבל אותכם ולמנוע התקדמות.

מדוע להצטרף?

WhatsApp Image 2021-12-13 at 14.27.36

כי אני אחד מכם!

אני הייתי בקבוצת סיכון ולקחתי שליטה על החיים שלי. אני יודע בדיוק מה אתם חשים ומרגישים. אני יכול לעזור לכם ולהוביל אתכם להשגת המטרות שנציב יחד בצורה הנכונה והבטוחה ביותר.

עד לפני כמה שנים שקלתי כמעט 130 קילו, לא הצלחתי לנהל אורח חיים נורמלי. אני הייתי שם והשלתי עשרות קילוגרמים ממשקל גופי, בעבר, חשבתי והתנהגתי כמו שמן, והיום אני אדם אחר.

הייחודיות היא, המיקוד באוכלוסיה! אנשים ששוקלים ניתוח לקיצור קיבה ומעוניינים לנסות תחנה אחת לפני לקיחת ההחלטה, ובאוכלוסיית מקוצרי קיבה שמעוניינים לעבור את התהליך בצורה נכונה ובטוחה.

צרו קשר

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
  ×

  ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - מדע הבריאות.

  × דברו איתי