01

כיום ברור לכולנו

עד כמה חשובה פעילות גופנית ותזונה נכונה לבריאותנו, לחיזוק ושיפור כל המערכות בגוף!

פעילות גופנית משפרת את המערכת מערכת לב-ריאה (הקרדיווסקולרית), משפרת את מנגנון חילוף החומרים בגוף (Metabolism), מחזקת את המערכת החיסונית, מתחזקת את השלד ואת יכולת הגמישות והיציבות שלנו, מורידה לחצים, מורידה את הכולסטרול LDL (הרע) שפוגע באיכות העורקים, מעלה את הכולסטרול HCL (הטוב) ועוד ועוד ועוד…

02

יחד עם זאת

חשוב להבין שלא כל פעילות גופנית או תזונה מתאימה לכולם. לא בהיבט הפיזיולוגי, לא בהיבט הבריאותי ולא בהיבט המנטלי.

למעשה התנהלות לא נכונה, התאמה שגויה של תכנית אימון או ביצוע אימון בצורה שגויה, יכולים לגרום פציעות וסבל רב למתאמן.

בנוסף לכך, ישנם אנשים שכן שמבינים את החשיבות בפעילות ספורטיבית אבל נלחמים עם עצמם כדי לעסוק בספורט – הם לא נהנים מזה, במיוחד כשמדובר בפעילות בחדר הכושר. מדוע?

03

יש לכך המון סיבות

אבל לדעתי הכול קשור בהבנה ובידע הקיים אצל רובנו. ברוב המקרים המתאמן לא מקבל הסברים אודות חשיבות שמירת אורח חיים בריא, איך כל העסק עובד, משמעות וחשיבות הפעילות הגופנית בכלל ובחדר כושר בפרט.
1. המתאמן לא מקבל הסברים אודות השינויים שמתחוללים בגוף בכול הקשור לתהליכים אנטומים, מטבוליים, פיזיולוגים ומנטליים שהוא עובר בזמן שינוי אורחות החיים.
2. המתאמן לא מקבל הסבר מקיף על התרגילים והדרך הנכונה לבצע אותם בצורה נכונה.
3. מי שמתחיל להתאמן חושב שהעיסוק בספורט הוא די פשוט, עד שתוך כדי הפעילות הוא מבין שזה לא כך ונחשף לפציעות, כאבים ועייפות מתמשכת שפוגעת בתפקודו היומי, מה שגורם למתאמן לחדול מפעילות לחלוטין.

המרכיבים להצלחה

גישה שונה

השיטה הייחודית אפשרת לשלב בין פעילות גופנית מותאמת אישית (תזונה מאוזנת ובריאה, שיפור מנגנון חילוף החומרים בגוף, שיפור היציבות, שיפור טווח התנועה ועוד), יחד עם פריצת חסמים רגשיים ובניית בטחון עצמי, כדי להגיע לשינוי הדרגתי ובטוח באורח החיים.

שיטת BariLifestyle שפותחה מתוך צורך אישי, מאפשרת לבנות ולעצב התנהגות והרגלים חדשים שאיתם אפשר לנהל אורח חיים בריא ותקין לשנים רבות.

אצלנו תמצאו תוכניות מקיפות שבמסגרתם אתם מקבלים ערכים מוספים כגון העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וארגז כלים רחב שיתנו לכם את היכולות להמשיך בתהליך בצורה עצמאית ובטוחה.

המטרה בתוכניות הם

  • לאזן בגוף את מנגנוני הרעב והשובע בגוף
  • לשפר בגוף את מנגנון חילוף החומרים
  • שיפור טווח התנועה, יציבות, וחיזוק מערכת השרירים

סוד ההצלחה שלי

התהליך אצלנו הוא לא תהליך רגיל, זה לא עוד אימון בחדר כושר או תהליך ירידת משקל אצל דיאטנית!
אצלנו אין את המושג דיאטה , אבל כן יש את המושג אורח חיים בריא ומאוזן.

המטרה בשיטה היא להגיע לאיזון מטבולי ופיזיולוגי בגוף. לאזן את מנגנוני הרעב והשובע בגוף, ליעל את מנגנון חילוף החומרים, שיפור טווח התנועה, יציבות, וחיזוק מערכת השרירים ההיקפית.

עיקרי השיטה:

1️⃣ הסרה של הגורמים הבעייתים על ידי למידה, העשרה והבנה. אנו ננפץ מיתוסים ומחסומים מנטליים ופיזיולוגיים.

2️⃣ החלפה של הרגלים שגויים בשגרת החיים היום יומית על ידי תירגול והבנה, הכנסת מודעות שהשינוי יכול לבוא רק מעצמנו. השינוי מגיע מתרגול רוטינות חדשות ואצלי השינוי מגיע מתנועה! הרעיון שאנו עובדים על כלל המערכות בגוף על ידי יצירת גירויים פיזיולוגים שיוצרים גירוים מנטלים.

3️⃣ אחד הדברים החשובים זה להבין מה ניסיתם בעבר ואיפה הכשלים והחוזקות שלכם. אנו נחזק את החוזקות שלכם ונחליף את החסמים שיכולים לבלבל אותכם ולמנוע התקדמות.

מדוע להצטרף?

כי אני אחד מכם!

אני הייתי בקבוצת סיכון ולקחתי שליטה על החיים שלי. אני יודע בדיוק מה אתם חשים ומרגישים.אני יכול לעזור לכם ולהוביל אתכם להשגת המטרות שנציב יחד בצורה הנכונה והבטוחה ביותר.

אני גבר בן 50 פלוס שעד לפני כמה שנים שקל כמעט 130 קילו, לא הצליח ללכת מאה מטר מבלי להתנשף והיה לי קשה לקשור את שרוכי הנעליים בצורה רגילה.
אני הייתי שם והשלתי עשרות קילוגרמים ממשקל גופי, בעבר, חשבתי והתנהגתי כמו שמן, והיום אני אדם אחר.

הייחודיות היא במיקוד באוכלוסיה! אנשים ששוקלים ניתוח לקיצור קיבה ומעוניינים לנסות תחנה אחרונה לפני ההחלטה ובאוכלוסיית מקוצרי קיבה שמעוניינים לעבור את התהליך בצורה נכונה ובטוחה

סדנאות ותוכניות
סדנת “ברוכים הבאים”
סדנת “ברוכים הבאים”
תוכנית “נותנים גז”
תוכנית “נותנים גז”
תוכנית “זינוק בעליה”
תוכנית “זינוק בעליה”
תוכנית “מושכים בעליה”
תוכנית “מושכים בעליה”
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים ל BariLifestyle מבית OLfitness

×