Scroll Top

הספריה הדיגיטלית

המדריך המלא לחיים בריאים ומלאי אנרגיות לאחר ניתוח לקיצור קיבה

ספרים בפורמט הדיגיטלי הם הרבה יותר מספרים רגילים. הם פותחים עבור הקוראים פתח אל עולם מידע מדהים, מעשיר שילווה אותם לכל מקום ובכל זמן שירגישו זקוקים לו.
צאו למסע גילוי העצמי שלכם. העשירו את הידע שלכם, ריכשו ארגז כלים ולמדו איך להתנהל נכון בשגרת החיים החדשה שלכם על פי הקוד הגנטי הטמון בכם. למדו איך לשלב אורח חיים בריא במירוץ החיים, ולמדו כיצד לשחרר את האמונות המגבילות ולהגביר את החיוביות שבכם. טפחו והעצימו את עצמכם באמצעות הטיפים והמידע העשיר שאנו מספקים בספרים שלנו.

אם אתם רוצים לדעת כיצד להצליח,מיגוון הספרים שלנו זה בדיוק מה אתם צריכים!

כמה עובדות שכדאי להכיר!

🔘 על פי דוח משרד הבריאות מעל 58% מהבוגרים בארץ סובלים מעודף משקל, ו-1 מתוך 3 ילדים סובל ממשקל עודף.  כן כן, 1 מתוך 3 ילדים, לא להאמין.
🔘 על פי מחקר שביצעה קופת חולים מכבי כ-60% מאלה שעברו את הניתוח לקיצור קיבה עלו במשקל ולא הצליחו לשמור על מדד הצלחת הניתוח לאחר כ- 4 שנים בממוצא.
🔘 בהתאם לדוח מבקר המידנה, 1 מכל 6 מנותחים מבצע ניתוח חוזר לאור המצב שהמטופל לא שינה את אורח החיים לטובה לאחר ביצוע הניתוח.
כדאי להצליח להגיע לרמה חדשה של קיום, דרושה פעולה – הסרה של הגורמים הבעייתים על ידי למידה, העשרה והבנה. אנו נעזור לכם לנפץ מיתוסים ומחסומים מנטליים ופיזיולוגיים. נלמד אתכם כיצד להחליף הרגלים שגויים בשגרת החיים היום יומית על ידי תירגול והבנה, הכנסת מודעות לשינוי שיכול לבוא רק מעצמנו. בעזרת הכלים שתרכשו אצלנו אתם תוכלו להעצים את החוזקות שלכם ונעלים את החסמים שיכולים לעכב אתכם.
קריאה נעימה,
אתי ועופר לקסמן
מדע הבריאות מבית OL-Fitness
במהלך “מסע” ההחלמה חווים חוויות מדהימות, אך יש גם עליות ומורדות שמאוד משפיעות על המטופל ועל כל הסביבה.
התנהלות נכונה יכולה לייצר תהליך ההחלמה ועיצוב אורח החיים החדש הנדרש בצורה קלה ונוחה.

 

מה חושבים על התכנים שלנו

קיימת סיבה טובה מדוע קוראים אוהבים את הספרים שלנו!
חשיבה נכונה, מודעות ליכולות שלכם ואמונה שהדבר אפשרי, בכוחם להשפיע על מצבו הפיזי של הגוף.

כמה מהסיבות מדוע חשוב לרכוש את התכנים הדיגטליים שלנו

🔘 אורח חיים בריא, פעילות גופנית ותזונה נכונה הם ארגז הכלים שעל כולנו לסגל לאחר ניתוח לקיצור קיבה, בעיקר בתקופה שבה מגפת ההשמנה בעולם רק הולכת ומתפשטת.
🔘 ניתוח בריאטרי (ניתוח לקיצור קיבה) הוא אחד הניתוחים הכירורגיים היותר ייחודיים בעולם הרפואה. בעוד שבהליך הכירורגי (הניתוח עצמו), קיימת הקפדה על אותם עקרונות כשל ניתוחים אחרים, תהליך טרום הניתוח והתהליך שהמנותח עובר אחרי הניתוח שונים לחלוטין!
🔘 ההתנהלות שלאחר הניתוח, שאורכת בדרך כלל כשנה וחצי עד שנתיים, חשובים יותר מכול מה שהמנותח עבר בתהליך טרום הניתוח, ולא משנה איזה ניתוח יבוצע. הניתוח עצמו מהווה בסיס שיאפשר למנותח לבצע את הדרוש לשינוי הרגלים ולניהול אורח חיים בריא, אבל הניתוח עצמו אינו מספיק לבדו.

אין פתרונות קסם ואין קיצורי דרך כדי להצליח לעצב אורח חיים בריא!

כאשר מדובר בבריאות מה שחשוב זו התוצאה, ותוצאה שתשאר לשנים רבות!

🔘 גישה וחשיבה חיובית ( positive post-surgery mindset) שלאחר ניתוח לקיצור קיבה יכולה להיות המפתח להצלחה, מכיוון שהגישה החיובית יכולה לעצב את המוטיבציה הדרושה כדי לשמור על אורח חיים בריא ושינויים אחרים.
🔘 יצירת פרספקטיבה חיובית, פיתוח אסטרטגיות ניהול חיים והקמת מערכת חברתית תומכת יכולים כולם לתרום להצלחה ארוכת טווח, חיים בריאים ומלאי אנרגיה אבל בראש ובראשונה קבלת האחריות על עצמכם היא המפתח.

ספר #1 – ‘קצר ולעניין’

📚 “קצר ולעניין” הוא ספר המיועד כהכנה וטיפול עצמי לכל מי שעבר את הניתוח לקיצור קיבה ולכל מי שבוחן את נושא הניתוח לקיצור קיבה.
📚 ספר ייחודי שנושא עימו שליחות חשובה בה יכול הקורא לקבל מידע מקיף אודות הניתוח לקיצור קיבה וללמוד כיצד לחזור למסלול החיים ולשמר את התוצאות לשנים רבות.
📚 הספר “קצר ולעניין” ייקח את הקוראים למסע אישי ויוביל את הקוראים למיצוי לבריאות ואורח חיים ושמירה לשנים רבות ע”פ עקרונות
BariLifestyle™ Mental-Fitness
📚 הספר המקיף ביותר בתחום, מכיל שפע של מידע שנאסף לאורך השנים ומפרט צעד – אחר – צעד את דרכי הפעולה שניתן וכדאי לבצע באופן עצמאי בצורה פשוטה ובטוחה שיבטיח הצלחה לשנים רבות. מורה נבוכים אמיתי, מאיר עיניים ודעת, ומעמיק מאוד.

ספר #2 – ‘BariLifestyle ToGo’ המדריך המהיר למנותחי קיצור קיבה

📚 המדריך השלם לאורח חיים בריא בפורמט דיגיטלי שילווה אתכם בכל מקום ובדיוק בזמן שתרגישו שאתם צריכים את החיזוק
📚 המדריך הוא כלי הסברה בעיצוב ייחודי ובתכנים שרוכזו מתוך הספר “קצר ולעניין” שיסבירו לאלה שעברו את הניתוח איך חוזרים למסלול חיים בצורה נכונה ובטוחה.
📚 במדריך אני משתף מידע בנושאי תזונה, פעילות גופנית ואורח חיים שיכולים להשפיע על רווחת הבריאות. מידע שלא תמיד חשוף ונגיש לכל מי שבוחן את נושא הניתוח לקיצור או מי שעבר את הניתוח. במדריך אני מרכז את הנושאים החשובים מתוך זווית ראיה אישית, כאחד שעבר את התהליך ועד עצם היום הזה לומד, חוקר ומלווה את מנותחי קיצור קיבה.

ספר #3 – ‘תוכניות אימון למנותחי קיצור קיבה’ 

📚 שיטת האימון barilifestyle barifit – מינימום זמן, מקסימום תוצאות.
📚 אחד מהאתגרים היותר משמעותיים זה לדעת כיצד לשלב שגרת אימונים בחיי היום יום.
📚 שיטת האימוןbarifit BariLifestyle שמה מטרה אחת חשובה – להתאים את האימונים לפי המטרות והיעדים של המתאמן, והחשוב ביותר, שהמתאמן יצליח לשמור על רציפות האימונים וההתמדה בתוך שגרת החיים.
📚 המדריך מסביר את תפיסת האימון barifit שיכולה להיות הגישה הטובה ביותר עבור אלה שעברו את הניתוח הבריאטרי ובכלל כל מי שחפץ בשיטה זו. בעוד שמטופלים שעשו את הניתוח הבריאטרי רוצים לחיות חיים בריאים ולהיראות טוב, פעילות גופנית בכללי ואימוני כוח בפרט צריכים להיות חלק משגרת החיים החדשה שלהם, אולם לרובם קשה להתחייב לשגרה כאשר שצריך לאזן בין העבודה, המשפחה, הלחץ והתחייבויות אחרות. זה המקום שבו שיטת האימון BariLifestyle® barifit יכולה להיות שימושית ומתאימה.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - מדע הבריאות.

× דברו איתי