גאים להציג את הספר

“קצר ולעניין”

חזרה לשגרת החיים לאחר ניתוח לקיצור קיבה
20230107_202742_0000
🎙️הידעתם שמעל 60% מהבוגרים בארץ סובלים מעודף משקל?
🎙️הידעתם ש 1 מתוך 3 ילדים סובל ממשקל עודף?? כן, 1 מתוך 3 ילדים, לא להאמין.
🎙️על פי מחקר שביצעה קופת חולים מכבי, מעיד כי ארבע שנים לאחר הניתוח, כ-60% מהמנותחים עלו במשקל ולא שמרו על מדד הצלחת הניתוח.
🎙️1 מכל 6 מנותחים מבצע ניתוח חוזר לפי דוח מבקר המדינה לשנת 2019 לאור המצב שהמטופל לא שינה את אורח החיים לטובה לאחר ביצוע הניתוח.

האם זה קרב אבוד? האם נגזר עלינו להיות חולים, תלויים בתרופות ולהיות מוגבלים גופנית ונפשית?

זאת בדיוק הסיבה שהוצאנו את הספר “קצר ולעניין” – ריכוז של למידה, מחקר ניסיון אישי של מעל 5 שנים מתנקזים להם בספר זה.
🔘 אורח חיים בריא, פעילות גופנית ותזונה נכונה הם ארגז הכלים שעל כולנו לסגל לאחר ניתוח לקיצור קיבה, בעיקר בתקופה שבה מגפת ההשמנה בעולם רק הולכת ומתפשטת.
🔘 ניתוח בריאטרי (ניתוח לקיצור קיבה) הוא אחד הניתוחים הכירורגיים היותר ייחודיים בעולם הרפואה. בעוד שבהליך הכירורגי (הניתוח עצמו), קיימת הקפדה על אותם עקרונות כשל ניתוחים אחרים, תהליך טרום הניתוח והתהליך שהמנותח עובר אחרי הניתוח שונים לחלוטין!
🔘 ההתנהלות שלאחר הניתוח, שאורכת בדרך כלל כשנה וחצי עד שנתיים, חשובים יותר מכול מה שהמנותח עבר בתהליך טרום הניתוח, ולא משנה איזה ניתוח יבוצע. הניתוח עצמו מהווה בסיס שיאפשר למנותח לבצע את הדרוש לשינוי הרגלים ולניהול אורח חיים בריא, אבל הניתוח עצמו אינו מספיק לבדו.

 

▪️אין פתרונות קסם כדי להצליח לעצב אורח חיים בריא למי שמשתודד עם בעיות משקל ולאלה שעברו את הניתוח לקיצור קיבה.
▪️גישה וחשיבה חיובית ( positive post-surgery mindset) שלאחר ניתוח לקיצור קיבה יכולה להיות המפתח להצלחה, מכיוון שהגישה החיובית יכולה לעצב את המוטיבציה הדרושה כדי לשמור על אורח חיים בריא ושינויים אחרים.
▪️ יצירת פרספקטיבה חיובית, פיתוח אסטרטגיות ניהול חיים והקמת מערכת חברתית תומכת יכולים כולם לתרום להצלחה ארוכת טווח, חיים בריאים ומלאי אנרגיה אבל בראש ובראשונה קבלת האחריות על עצמכם היא המפתח.

 

במהלך “מסע” ההחלמה חווים חוויות מדהימות, אך יש גם עליות ומורדות שמאוד משפיעות על המטופל ועל כל הסביבה.
התנהלות לא נכונה יכולה לייצר קשיים בתהליך ההחלמה ועיצוב אורח החיים החדש הנדרש.

 

כאשר מדובר בבריאות מה שחשוב זו התוצאה, ותוצאה שתשאר לשנים רבות!

כאשר מדובר על עלייה במשקל מדובר במכלול רחב של גורמים כגון:
🩸 מטבוליזם (חילוף חומרים איטי המעכב את עיכול המזון בגוף)
🍨 תזונה לא נכונה
🛏 חוסר פעילות גופנית ואי שריפת קלוריות
🚑 מחלות שונות

אף אחד מאלו אינו “גזירה משמיים” – אפשר להתמודד עם הכל

 

💡 על מנת להצליח באתגר כלשהו, נדרשת הכנה נפשית.
במקרים רבים, הכנה נפשית תועיל לצלוח את האתגר גם אם נכשלתם בו בעבר. השינוי יוכל להתחולל רק אם תרצו בכך, והדרך להצלחה תהיה קלה הרבה יותר.

 

חשיבה נכונה, מודעות ליכולות שלכם ואמונה שהדבר אפשרי, בכוחם להשפיע על מצבו הפיזי של הגוף.

על מה הספר?

📚 “קצר ולעניין” הוא ספר המיועד כהכנה וטיפול עצמי לכל מי שעבר את הניתוח לקיצור קיבה ולכל מי שבוחן את נושא הניתוח לקיצור קיבה.
📚 ספר ייחודי שנושא עימו שליחות חשובה בה יכול הקורא לקבל מידע מקיף אודות הניתוח לקיצור קיבה וללמוד כיצד לחזור למסלול החיים ולשמר את התוצאות לשנים רבות.
📚 הספר “קצר ולעניין” ייקח את הקוראים למסע אישי ויוביל את הקוראים למיצוי לבריאות ואורח חיים ושמירה לשנים רבות ע”פ עקרונות
BariLifestyle™ Mental-Fitness
📚 הספר המקיף ביותר בתחום, מכיל שפע של מידע שנאסף לאורך השנים ומפרט צעד – אחר – צעד את דרכי הפעולה שניתן וכדאי לבצע באופן עצמאי בצורה פשוטה ובטוחה שיבטיח הצלחה לשנים רבות. מורה נבוכים אמיתי, מאיר עיניים ודעת, ומעמיק מאוד.
Copy of Copy of Copy of Turquesa e Rosa Template Lingerie Filme Fotográfico Story (Flyer) (2)
⚙️ הגוף שלנו הוא סוג של מכונה מאוד משוכללת, והדבר המצער הוא שרובנו מקבלים את זה כמובן מאליו. לרבים מאיתנו אין את הידע הבסיסי הנכון כיצד לטפל נכון עם בגוף בכללי, ולאחר הניתוח לקיצור קיבה בפרט.

 

אם אתם רוצים להצליח, חשוב שיהיה לכם את הידע הנכון כדי שתוכלו להביא את עצמכם לתוצאות. אתם צריכים לנהל את אורח החיים שלכם ע”פ גישה מסודרת וברורה, גישה שאפשר ליישם אותה בצורה פשוטה ובטוחה שתביא אתכם לתוצאות.

 

אבל אל דאגה, זו הסיבה שהוצאנו את הספר

🩺 גם אנו עברנו את הניתוח לפני כמה שנים, ולכן אנו יודעים שלפעמים זה לא קל ותוך כדי תהליך ההחלמה והחזרה למסלול החיים לאחר הניתוח לקיצור קיבה יש המון עליות ומורדות. תוך כדי מסע ההחלמה וחזרה למסלול החיים ושגרת החיים, אנו חווים תופעות ושינויים שנכון היה לדעת אותם מראש כדי למנוע אי נעימויות ככל הניתן ולאפשר לתהליך להיות אפקטיבי.
📚 הספר “קצר ולעניין” הוא הספר הראשון הישראל המיועד לאוכלוסיית מנותחי קיצור קיבה ולסובלים מבעיות שמרכז את מה שבאמת צריך לדעת!
❓ אתם לבטח רוצים ללמוד ולהבין איך להתנהל נכון בשגרת החיים החדשה שלכם לאחר הניתוח לקיצור קיבה.
❓ אתם לבטח רוצים ללמוד ולהבין איך לשלב בין מירוץ החיים לבין בריאות ואורח חיים בריא.
❓ אתם רוצים לבטח ללמוד כיצד לחיות לפי “הוראות היצרן” של גוף שלכם בצורה נכונה.

 

 5 שנים של מחקר ולמידה, תיעוד, איסוף מידע מאנשי מקצוע מהמובילים בתחומם בארץ וממנותחים שעברו את תהליך, הובילו בסופו של דבר להוצאת הספר שהוא בפועל האינציקלופציה למנותחי קיצור קיבה.

 

הספר מרכז את הנושאים החשובים באמת כדי לתת מענה לאתגר, ולהצליח בתהליך ההחלמה ועיצוב אורח חיים בריא.
✅ הספר יחשוף אתכם לנושאים הבסיסים החשובים ביותר שהגוף שלכם צריך כדי להתקיים בריא.
✅ הספר יעזור לכם להסיר את החששות ויעזור לכם בתהליך.
✅ הספר מספק כלים וידע בזמן אמת לאותם נושאים שחשובים לכל אלה המתמודדים עם בעיות משקל.
✅ הספר נוח מאוד לשימוש וילווה אתכם לכל מקום ובכל זמן שתרגישו שאתם זקוקים אותו.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - מדע הבריאות.

× דברו איתי