אימון אישי ותמיכה נושאי תזונה ובריאות

בואו ללמוד איך עושים זאת נכון!

המטרה היא הקניית הידע המתאים כדי לייצר את הגירויים המנטליים והפיזיולוגים כדי להצליח בשינוי.

  • במסגרת המפגשים, אנו נתמקד בסרת הגורמים הבעייתיים על ידי למידה, העשרה והבנה. הרעיון הוא לנפץ מיתוסים ומחסומים מנטליים. אנו נחליף רגלים שגויים בשגרת החיים היום יומית על ידי תרגול, הבנה, והכנסת מודעות לשינוי.
  • אנו נעבוד יחד על השיקום – אחד הדברים החשובים הוא להבין את מה שניסיתם בעבר ואיפה הכשלים והחוזקות שלכם. אנו נעצים את החוזקות שלכם ונעלים את החסמים שיכולים לבלבל אתכם ולמנוע התקדמות.
  • במפגשים תרכשו ידע בתחומים הרלוונטיים לתהליך, העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וארגז כלים רחב שיתנו לכם את היכולת להמשיך בתהליך בצורה עצמאית ובטוחה.

במרכז לבריאות הגוף אנו מקיימים מפגשי אימון (Personal Coaching) לאורח חיים בריא עם דגש על הקשר והעצמה שיש באימון אישי שבא מתוך ניסיון חיים ושילוב כלים ייחודים שמאפשרים ליישם אורח חיים בריא בצורה קלה.

בכל מפגש שהוא מעניין, מרתק ועוצמתי, נשלב את עקרונות האימון האישי יחד עם יסודות אורח חיים בריא, שזה כולל תזונה, ספורט ומידע רלוונטי.

במפגשים אלה הלקוחות נחשפים לידע ומידע חשוב אודות אורח חיים הבריא, והחשוב מכל, לומדים כיצד להטמיע וליישם את עקרונות אורח חיים בריא בצורה די קלה.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - מדע הבריאות.

× דברו איתי