Scroll Top

העידן החדש

1_20240101_173842_0000

העידן החדש הביא איתו ביטחון ושפע.

בעניין תזונה ובריאות, רובנו לא מסוגלים לומר “לא” לאוכל וזה משפיע לרעה על הבחירות שלנו האוכל ובחיים בכלל.

בניגוד לעבר, אבותינו חיו במצב של הישרדות, היום אנו לא חוששים שנמר ירדוף אחרינו וינסה לטרוף אותנו או אנו צריכים לקום בבוקר ולצאת לצוד או ללקט את מזוננו.

יחד עם זאת יש להבין שדפוסי התנהגות אלה הם אוטומטים ומושרשים אצלנו במוח. אולי האתגרים שלנו השתנו אבל הבסיס המושרש בקוד ההתנהגותי שלנו לא השתנה.

דיאטות, ניתוחים בריאטריים ואפילו זריקות – יכולים לסייע ברווחת הבריאות והורדת המשקל לתקופה מסויימת, עם זאת, אנו עדים לכך שבשנים האחרונות ההשמנה בקרב האוכלוסייה רק הולכת וגדלה.

רק אימון ותרגול של המוח יביא לשינוי האמיתי, עמוק ותמידי.

הסיבות לכישלון

14_20240102_074036_0013

לדעתנו הכול קשור בהבנה ובידע הקיים ברשותנו.

אצל רבים הידע הקיים אודות חשיבות שמירת אורח חיים בריא, משמעות וחשיבות הפעילות הגופנית והשילוב הנכון של התזונה היא ירודה.

1️⃣ אלה שנמצאים בתוך התהליך לא מקבלים או נחשפים להסברים מקיפים אודות השינויים שמתחוללים בגופם בכול הקשור לתהליכים אנטומים, מטבוליים, פיזיולוגים ובמיוחד המנטליים לאחר ביצוע הניתוח.

2️⃣ אלה שכבר עברו את הניתוח לקיצור קיבה לא מקבלים הסבר מקיף ומדויק אודות הפעילות הגופנית הנחוצה, על התרגילים והדרך הנכונה לבצע אותם, מה שחושף אותם לסיכון גבוהה לפציעות, כאבים ועייפות מתמשכת שפוגעת בתפקודם היום-יומי, מה שמוביל את המתאמן לחדול מפעילות לחלוטין.

חישוב מסלול מחדש

36_20240102_074038_0035

זה נכון שתזונה בריאה ופעילות גופנית סדירה הם המפתח לחיים בריאים, אבל יחד עם זאת עלינו לדעת איך לעשות את השינוי בצורה נכונה כך שלא נפעיל טריגרים שיחזירו אותנו לנקודת ההתחלה.

עלינו לדעת כיצד לחשב את מסלול החיים מחדש, מסלול שבו אנו לוקחים שליטה ויכולים לעשות זאת בקלות והכי חשוב לאורך שנים.

לא כל פעילות גופנית או תזונה מסוימת מתאימה לכולם, לא בהיבט הפיזיולוגי, לא בהיבט הבריאותי ולא בהיבט המנטלי.

למעשה התנהלות לא נכונה, התאמה שגויה יכולה להחזיר אותנו לנקודת ההתחלה.

גישה שונה

30_20240102_074038_0029

השיטה הייחודית שלנו מאפשרת לשלב בין אורח חיים בריא מותאם אישית יחד עם פריצת חסמים רגשיים ובניית בטחון עצמי, כדי להגיע לשינוי הדרגתי ובטוח לרווחת בריאות.

שיטת ©Bari-MF שינוי תודעה התנהגותי, שפותחה מתוך צורך אישי, מאפשרת לבנות  ולבסס טכניקות לעיצוב תבניות התנהגות חדשות בצורה שקל ליישום שבמסגרתם אתם מקבלים ערכים מוספים כגון העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וארגז כלים רחב, שיתנו לכם את היכולת להמשיך בתהליך בצורה עצמאית ובטוחה.

1️⃣ ללא רעיונות משוגעים

2️⃣ משתלב נהדר באורח החיים ובתקופה

3️⃣ אין צורך להיות תלויים בקצב של אחרים

במסגרת התוכנית, אנו נעניק לכם בנוסף לידע בתחומים רבים, ערכים מוספים כגון העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וכלים נוספים שיתנו לכם את היכולת להמשיך בתהליך בצורה עצמאית ובטוחה.

תוכניות הייעוץ מותאמת באופן אישי, היוצרת שביל סלול לבריאות. יחד אנו קובעים מטרה, בונים תהליך המותאם באופן אישי לצרכים שלכם, קביעת יעדים לטווח הקצר ולטווח הארוך, ביצוע מדידות ומעקב, ובניית מעטפת נכונה להצלחת התהליך שתפור לאורח החיים הייחודי שלכם, מבלי לייצר כאן שינויים קיצוניים בהתנהלות היום-יומית.

סוד ההצלחה שלנו

44_20240102_074039_0043

התהליך אצלנו הוא לא תהליך רגיל, זה לא עוד איזה מפגש אצל קואצ’ר או אימון עם מאמן כושר אישי או אפילו תהליך ירידה במשקל אצל דיאטנית!
אצלנו אין את המושג דיאטה, אנו לא מאמינים בשיטת אימון גופני “שקורע” את המתאמן ושכאבי שרירים הם חלק מהתהליך.

המטרה בשיטה אצלנו היא להגיע לאיזון פיזיולוגי מנטלי. לייעל את תפקוד הגוף ולהגיע לאיזון כללי.

עיקרי השיטה ©Bari-MF:

1️⃣ הסרה של הגורמים הבעיתיים על ידי למידה, העשרה והבנה. אנו מנפצים מיתוסים ומחסומים מנטליים ופיזיולוגיים.

2️⃣ החלפה של הרגלים שגויים בשגרת החיים היום יומית על ידי תרגול והבנה, הכנסת מודעות לשינוי שיכול לבוא רק מתוך מעצמנו. השינוי מגיע מתרגול רוטינות חדשות ואצלנו השינוי מגיע מתנועה! הרעיון שאנו עובדים על כלל המערכות בגוף על ידי יצירת גירויים פיזיולוגים היוצרים גירוים מנטליים.

3️⃣ שיקום, אחד הדברים החשובים הוא להבין את מה שניסיתם בעבר ואיפה הכשלים והחוזקות שלכם. אנו נעצים את החוזקות שלכם ונעלים את החסמים שיכולים לבלבל ולעכב.

מדוע להצטרף?

20240101_143827_0000

כי אנו היינו שם ומבינים מה עובר עלייכם!!

אנו היינו בקבוצת סיכון ולקחנו  שליטה על החיים שלנו לאחר שעברנו את הניתוח לקיצור קיבה בתחילת 2017.
אנו יודעים בדיוק מה אתם חשים ומרגישים. אנו יכולים לעזור לכם ולהוביל אתכם להשגת המטרות שנציב יחד בצורה הנכונה והבטוחה ביותר.

💡 אנו עושים זאת מתוך תשוקה אמיתית ורצון לעזור לאחרים להצליח בשינוי.

” אצלנו, התהליך לא מסתיים בהגעה למשקל היעד, אלא התהליך מסתיים כאשר אתם מסוגלים לשמור על התוצאה לאורך זמן ולוקחים שליטה “

תחשבו על זה לשנייה, הגוף שלנו הוא סוג של גינה. איך שנטפל בגינה, כך התוצרים יהיו איכותיים יותר, נכון?

ככול שאנו נצרוך אוכל יותר בריא ומזין, נדאג להפעיל נכון את הגוף שלנו, התאים שלנו והמיקרו אורגניזם שבנו יתפקדו בצורה טובה יותר מה שיביא את הגוף לתפקוד אופטימלי ולהיות בריא.

 

מכאן… ההחלטה היא שלכם!

 

זכויות יוצרים © 2023 כל הזכויות שמורות – אתי ועופר לקסמן

🏠 חזרה להתחלה

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - האקדמיה לבריאות

× דברו איתנו...