Scroll Top
צאו למסע גילוי העצמי שלכם! העשירו את הידע שלכם, רכשו ארגז כלים ולמדו איך להתנהל נכון בשגרת החיים החדשה שלכם על פי הקוד הגנטי הטמון בכם. למדו איך לשלב אורח חיים בריא במרוץ החיים, ולמדו כיצד לשחרר את האמונות המגבילות ולהגביר את החיוביות שבכם. טפחו והעצימו את עצמכם באמצעות הטיפים והמידע העשיר שאנו מספקים בספרים שלנו.
זכרו – לא ניתנה לנו האפשרות לבחור האם להיוולד, אבל בטוח שזה בידיים שלנו איך נחייה אותם.
אתי ועופר לקסמן

צאו למסע גילוי העצמי שלכם! העשירו את הידע שלכם, רכשו ארגז כלים ולמדו איך להתנהל נכון בשגרת החיים החדשה שלכם על פי הקוד הגנטי הטמון בכם. למדו איך לשלב אורח חיים בריא במרוץ החיים, ולמדו כיצד לשחרר את האמונות המגבילות ולהגביר את החיוביות שבכם. טפחו והעצימו את עצמכם באמצעות הטיפים והמידע העשיר שאנו מספקים בספרים שלנו.
זכרו – לא ניתנה לנו האפשרות לבחור האם להיוולד, אבל בטוח שזה בידיים שלנו איך נחייה אותם.
אתי ועופר לקסמן

מחקרים מראים ששינוי לאורח החיים בריא עבור אלה שמתמודדים עם השמנת יתר, זו משימה לא פשוטה כלל.

השמנת יתר זו מחלה, וכמו במחלה, על מנת לטפל בה כראוי יש לטפל בשורש הבעיה ולא במעטפת.
השוק מוצף במגוון גדול של פתרונות ולמרות הקידמה, המודעות והטכנולוגיה, מגפת ההשמנה רק הולכת ומתרחבת בארץ והעולם.

אנו מאמינים שההשמנה היא תוצאה של חוסר איזונים הקשורים להיבטים המנטליים והפיזיולוגיים שלנו. הגוף מתקשר איתנו כל הזמן, אבל לרוב אנו לא מבינים את הרמזים ופשוט מתעלמים במקום לתת מענה – והתוצאה היא מחלות פיזיולוגיות, נפשיות ועד מוות.

כדי להצליח, אנו צריכים לדעת לייצר את האיזון הנכון בין הגוף לנפש. עלינו לפתח מיומנויות שנוכל לתקשר ולהבין את המסרים שהגוף משדר לנו.

ברגע שאנו ממלאים אחר הוראות הגוף, מתחולל קסם נפלא והגוף שלנו פותח את שעריו לחיים מדהימים ומלאי אנרגיה.

המחויבות והמסירות לשינוי ותשומת לב בהיבטים המנטליים במסע לאורח חיים בריא הם החשובים ביותר על מנת להביא את הגוף ונפש להיות בריאים!
לצערי ללא התייחסות ומתן תשומת לב ראויה להיבטים המנטליים, לרוב נכשלים וחוזרים למי שהיינו טרם התחלת הירידה במשקל.

איך אנו יודעים זאת?

גם אנו היינו שם. מניסיון אישי ומניסיונם של אחרים יצא לנו לראות מקרוב את “המלחמות”, הקשיים והאתגרים העומדים בפני אלה שעברו את הניתוח לקיצור קיבה – אבל “המלחמות” הקשות ביותר הם המלחמות עם עצמנו, עם “האני” הפנימי שלנו, עם ההרגלים הישנים ותפיסות עולם שמקבעים אותנו.

זו בדיוק הסיבה שכתבנו את הספרים. הספרים הייחודים שלנו הם כלי הסברה / לימוד המיועדים עבור אלה שרוצים לעשות שינוי בחיים אחת ולתמיד.
בספרים אנו משלבים בין תיאוריה לפרקטיקה, ומחברים בין הצד המנטלי לצד הפיזיולוגי. הספרים מספקים זרקור מזווית שונה על הצרכים המנטליים ופיזיולוגים, על השינויים שהגוף והנפש עוברים תוך כדי התהליך, ומספקים מבחר דרכים יעילות ליישום שיעזרו להצליח בתהליך ולנהל שגרת החיים בצורה נכונה.

” ערב טוב, שמי מ. בת 47 נשואה + 3 עובדת כמזכירה רפואית. כ-20 שנה מתמודדת עם עודף משקל. בשנה האחרונה הגעתי למשקל שיא שהוא 111 ק”ג, יחד איתו הגיעו טרום לחץ דם, סוכר גבוה, כאבים במפרקים ועוד. החלטתי לעבור ניתוח כדי לשפר את איכות חיי כשברור לי ששינוי אורח חיים הוא תנאי הכרחי להצלחת הניתוח. אוסיף ואומר, חשבתי שהגעתי מוכנה לניתוח עם כל ההדרכה של המכון הבריאטרי אך אף אחד לא הכין אותי באמת ליום שאחרי.”

הסיפור של מ. הוא אחד מיני רבים מאלה שעברו את הניתוח לקיצור קיבה שפתאום מגלים שהחיים יום לאחר הניתוח הוא לא מה שהם חשבו.
שתהליך ההחלמה והחזרה לשגרת החיים שונה לחלוטין ממה שהם דמיינו לעצמם.

👍רוצים להיות מוכנים?
👍רוצים לדעת כיצד חוזרים לשגרת החיים בצורה נכונה?
👍רוצים לקבל כלים וידע כיצד מצליחים לעשות זאת נכון?

מוזמנים להתרשם ממגוון הספרים הייחודי שלנו! הספרים שילוו אתכם לכל מקום ובכל זמן שתרגישו שאתם זקוקים לו.
מה
קוראים
מספרים…
אבי, נהרייה
אני קניתי את הספר ‘קצר ולעניין’.
מאד מקצועי. לעופר יש המון ידע בתחום המזון תרגילי כושר ודרך חיים לאחר הניתוח מיני מעקף שעשיתי כיום יותר משנתיים ואחרי ושומר.
ממליץ בחום על הספר.
יפעת, גדרה
היי עופר ערב טוב, ספר מקסים ומעולה.
חייבת לציין שהתחלתי לשתות יותר מים אפילו הורדתי אפליקציה שמזכירה לי לשתות מים 🙂. בנוסף נירשמתי לחדר כושר השבוע. התחלתי להכין ארוחות בריאות יותר, פחות מעובד. תודה על הספר ועל זריקת מוטיבציה ואנרגיה
🙏🏻
שמעון, אשדוד
צהריים טובים עופר,
רכשתי את הספר, ישבתי לקרוא, ויש בו פשוט המון כלים שעוזרים להבין איך לאכול ,ואיך להתמודד עם כל מיני אתגרים שיש לנו כמנותחים בריאטרים, ממליץ בחום לכל מי שזקוק לעזרה בנושא אורח חיים בריא, וגם לכל אדם שרוצה לאכול בריא👍🏼
מיקי, ירושלים
הי עופר, אני כרגע נמצאת בשלב מאתגר אחרי הניתוח במעבר שבו אני יכולה יותר לאכול ומבינה שעלי לסגל אורח חיים שיתחזק את תוצאות הניתוח לטווח הארוך. מצאתי קישור לחוברת שלך באחת הקבוצות, רכשתי את הספר וחייבת לציין שהחומר שנמצא שם ממש פותח את העיניים, ערוך בצורה יפה וברורה, ונותן הרבה מאוד כלים להחיל תהליך נכון לאורח חיים לטווח הארוך. תודה
ליאת, חולון
מאז שרכשתי את המדריך מוצאת את עצמי נכנסת מדי פעם לקרוא דברים שיודעת אותם אבל רוצה לחזק אותם. יש גם חלק במדריך שמכיל כמה גרם חלבון יש לכל רכיב שאוכלים פרט שחשוב מאד למנותחי קיצור קיבה. הספר בפורמט הדיגיטלי נוח כי ניתן להתחבר אליו מכל מקום והוא מתעדכן כל פעם מחדש.
צחי, גבעת שמואל.
הי עופר, אני כבר מעל לשנה אחרי הניתוח. הגעתי לשלב האמיתי בו ההרגלים והעבודה היום יומית קובעים. החוברת שרכשתי ממך מלווה אותי. הנגשת הידע, כלים בצורה ברורה ונעימה מעודדת ומדרבנת לקחת את הדברים וליישם אותם. כאחד שגם מכיר (ומוקיר) אותך ואת התוכניות שלך, מרגיש שכל מילה ועמוד שנכתב עומד מאחריו הר של ידע, ניסיון אישי ורצון לתמוך. תודה,
מור, עכו
שמי מור ואני קראתי את הספר ‘קצר ולעניין’ טרם התהליך ואני רואה בו ספר חובה לכל מנותח, ואף לכל אדם ששוקל את התהליך. הקריאה השפיעה עליי עמוקות בהבנת התהליך, בראייה רחבה על התהליך ועל אופן ההחלמה וההתנהלות שלאחריו. ספר זה מקנה כלים וידע מקיפים, הן בתחום הפיזיולוגי, והן בתחום הרגשי אודות הניתוחים הבריאטריים.

זכויות יוצרים © 2023 כל הזכויות שמורות – אתי ועופר לקסמן

🏠 חזרה להתחלה

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - האקדמיה לבריאות

× דברו איתנו...