Scroll Top

סדנת “ברוכים הבאים” גברים

תוכנית ליווי ואימונים ייחודית שממוקדת לקבוצת הגברים הסובלים מעודף משקל ומי שעבר את הניתוח לקיצור קיבה.
גברים רבים בהגיעם לגיל 40 כבר הבינו, ששינוי קטן יכול לעשות הבדל גדול – מראה הגוף שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו.
  • תכנית ליווי והדרכה ייחודית, מותאמת אישית, היוצרת שביל סלול לבריאות 360 מעלות.
  • תכנית ליווי מקיפה שבמסגרתה תרכשו ידע בתחומים הרלוונטיים לתהליך האישי, העצמה של תחושת המסוגלות, חיזוק הדימוי העצמי וארגז כלים רחב שיתן לכם את היכולת להמשיך בתהליך באופן עצמאי ובטוח.
  • נתמקד בשלושה תחומי פעילות גופנית: גמישות ויציבות, פעילות אירובית ופעילות לבניית כוח וחיטוב.
  • נבצע מפגשי מעקב כול שבוע, ביצוע מדידות ושקילה, קביעת מטרות ויעדים, מעקב ופיקוח תזונתי ובניית מעטפת נכונה להצלחת התהליך.
  • בתוכנית נשלב גם אימונים אישיים, אימונים שמטרתם לחזק ולחטב את הגוף. נתרגל תרגילים ייחודיים שתוכננו על מנת לבנות לכם מערכת תנועה יציבה החשובה מאוד בחיי היום יום.

 

💡 במסגרת התוכנית, נצרף אותך לקבוצת WhatsApp לליווי צמוד לאורך הדרך במטרה לספק תמיכה, מענה על שאלות, ויצירת שיתוף מידע בין החברים בקבוצה ללא עלות נוספת.

תוכנית שמיועדת לגברים שמתמודדים עם מבעיות השמנה ומעוניינים לרכוש ידע לשמירה נכונה על בריאותם וזקוקים למסגרת תומכת וליווי מקצועי, ולאוכלוסיית מנותחי קיצור קיבה.

 

👈 האם ידעת שפעילות גופנית נכונה מפחיתה בצורה משמעותית את הסיכון להתקף לב ?
👈 האם ידעת שאימונים מותאמים משפרים את זרימת הדם ברגלים ?
👈 האם ידעת שאימונים מותאמים משפרים את הגמישות והיציבות ומונעים סיכון לנפילות ?
👈 האם ידעת כמה חשוב מגיל 45 להרים משקולות כדי למנוע אובדן מסת שריר ?
👈 האם ידעת שאימון כנגד התנגדויות עוזר משמעותית לסובלים מסכרת סוג 2 ?
👈 האם ידעת שפעילות גופנית סדירה מפחיתה באופן משמעותי בעיות פרוסטטה ?
👍 היופי שבדבר, אף פעם לא מאוחר להתחיל תכנית אימון ובריאות.

 

כידוע פעילות גופנית היא חשובה מאוד לבריאותנו וחיונית ביותר בעקבות ניתוח בריאטרי. חשוב מאוד לשמור על הירידה במשקל, להישאר מאוזנים ובריאים.

בכל הניתוחים לקיצור קיבה המטרה היא אחת, להקטין את קיבולת הקיבה, ואת כמות האוכל הנכנס אליה ויכולת הספיגה בגוף. המבנה האנטומי של מנותחי הקיבה משתנה ויש להבין את משמעות השינוי, קיים צורך לעמוד על המשמעות של כמות האוכל ויכולת הספיגה של הוויטמינים והמזון ששונה ממתאמן רגיל. יש לשים דגש על השלכות התזונה על הגוף בטווח הקצר ובטווח הארוך וקיים צורך חיוני לבנות תוכניות אימונים ותזונה שמתאימים למקוצרי קיבה.

בנוסף לשינוי האנטומי בגוף מתחוללים שינויים משמעותיים בהיבט הפיזיולוגי – ירידת המשקל דרסטית, תוך זמן קצר ביותר מתקיימת ירידה בחוזק ומאסת השרירים, יש מנותחים שלאחר הניתוח משילים מעל 50% ממשקל גופם בפרק זמן קצר, הם נראים קטנים ומצומקים וחלק מהמנותחים מדווחים על חולשה ועייפות כרונית . אצל חלק המנותחים מתעוררות בעיות גב קשות מאוד כמה חודשים שלאחר הניתוח כתוצאה מירידה הדרסטית במשקל.

אנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים! לא רק בזכות התעודות, אלא כי יש לנו מתאמנים כמוך ובעצמנו חווינו את מרבית גורמי הסיכון.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
×

ברוכים הבאים לעופר ואתי לקסמן - מדע הבריאות.

× דברו איתי